BELLONA VISCOBELL YATAK


Omurga için ideal pozisyonlar sırtüstü ve yan yatıştır. Yüzüstü yatmak, bel çukurluğunun aşırı derecede artmasına yol açabilir. Dizler arasına bir yastık konularak yan yatmak çok rahatlatıcıdır, ancak bu tür bir desteğin uzun süreli kullanımı diz arkasındaki kasların kısalmasına yol açabilir. Bu da dik duruşu bozarak bel ağrısına neden olabilir. Özellikle yan yatış pozisyonunda başın yana düşmemesi, sırt üstü yatışta da arkaya sarkmaması gerekir.
viscobell

Uyku Kralı Bellona, günümüzün gelişen teknolojisini kullanarak, ideal yatış pozisyonunuz nasıl olursa olsun sizi her noktadan destekleyecek bir yatak tasarladı.

SPACER BANT
Yatağın kenar şeridinde yer alanspaceruygulaması, tatağın havalandırılmasını sağlayarak, ömrünü uzatır.

VISCOLEX TEKNOLOJİSİ Vücut ısısına ve basıncına duyarlı viscolex teknolojisi, kan dolaşımını rahatlatır, kas ve sinir üzerindeki baskıyı azaltır. Azalan basınçla birlikte baş, boyun, omuz, bel, kalça ve siyatik ağrılarının oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Viscobell yatağın üst kısmındaki açık hücre yapısına sahip viscolex sünger, vücut ısısına ve ağırlığına bağlı olarak form alır ve omurganın doğal pozisyonda durmasını sağlar. Böylelikle yatak, kas ve sinirlerin üzerindeki basıncın azaltılmasını sağlayarak yataktan kaynaklanan dönme hareketinin azalmasına yardımcı olur.

Viscoelastik sistemle emilen basıncın, vücut ağırlığı karşısındaki tepkileri mavi renkle belirtilmiştir. Kan dolaşımının normal düzeyde olması, uyku kalitesinin yüksekliğini göstermektedir.

YUMUŞAK VELUR KUMAŞ
Kadifeye benzer bu yumuşak kumaş gece boyu terletmeden rahat bir uyku keyfi yaşamaya yardımcı olur.

YIKANABİLİR KUMAŞ
Fermuarlı kılıfı sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca bu kılıfı çamaşır makinesinde de yıkayabilirsiniz.

Viscobell yastık gece boyunca baş ve boynunuzun ideal pozisyonda durmasını sağlayarak uyku kalitesinin artırılmasına yardımcı olur. Viscobell yastıkta; baş ve boyna en iyi desteği sağlamak için, ısı ve ağırlığa duyarlı viscolex sünger kullanılmıştır. Yumuşak dokunuşlu Velur Kumaş ve kartanesi elyaf ile dokunuşu yumuşatılmıştır. Ayrıca yıkanabilir kılıfı ile de kullanım kolaylığı sağlar.
Baş ve boyun ergonomisine uygun özel kesimli Viscoform yastık, viscoelastik hafızalı hücresi sayesinde baş, boyun ve omuz ağırlığınız ile vücut ısınızı hissederek baş ve boynun tam şeklini alır. Sırt ve boyun ağrıları ile horlama ve uykusuzluğa neden olmaz, sağlıklı ve iyi bir uyku uyumanıza yardımcı olur. Fermuarlı yumuşak havlu kılıfı kolayca yıkanır.

kaynak:uykukralibellona.com.tr

501 defa okundu

İlgili Aramalar

  • bellona viscobell yatak
  • VİSCOBELL YATAK
8 Haziran 2010 Saat : 2:47
Okunma 501

Yorum Yapabilirsiniz

Tavsiye Bağlantılar