BELLONA NOSTRESS YATAK İLE GÜNLÜK PERFORMANSINIZ YÜKSELSİN


Pek çok sağlık sorununu da peşinden getiren stres bağışıklık sistemine zarar vererek insanları hastalıklara karşı savunmasız bırakıyor.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Stres altında bozulan kan dolaşımı; kılcal damar genişlemelerine ve varislere neden oluyor. Bilimsel araştırmalar uzun süre strese maruz kalan kişilerde yaşlanma sürecinin hızlandığını ortaya koyuyor. Bu nedenle strese karşı savunma mekanizmamızı geç kalmadan güçlendirmeliyiz. Bunun için en etkili yollardan biri sizi rahatlatıp, dinlendirecek iyi bir yatak seçmek. Uyku Kralı Bellona’nın yeni yatağı Nostress, dünyanın en eski şifalı bitkilerinden ginsengin aromaterapik kokusu ve anti-statik özellikli relaxtic apresi ile uykuda günün stresinden arınmanıza yardımcı oluyor.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Rahatlatıcı ginseng kokusu ve vücut elektriğini azaltan anti-statik kumaşı ile her güne sabah tazeliği.

Şifalı mucize bitkilerden biri olarak kabul edilen ginseng, canlılığı artırıcı, gençleştirici etkisinden dolayı özellikle uzakdoğu kültüründe yüzyıllar boyunca çok değer görmüştür. Ginseng, arındırıcı ve yatıştırıcı aroma terapik kokusuyla uyku kalitesini artırmaya yardımcı olur.

RELAXTIC APRE ve SL YAY
NoStress yataktaki etkisi kanıtlanmış Relaxtic Apre vücudunuzda birikmiş elektriği azaltmaya yardımcı olur. SL Yay sistemi, tam ortopedik ve sert yataklar için geliştirilmiş yay sistemidir. Yaylar kesintisiz olarak birbirine bağlandığından ve aynı anda aynı dirençle hareket ettiklerinden deforme olmazlar.
SU İTİCİ YÜZEY
NoStress yatağı benzersiz kılan bir diğer özellik ise, pedin altında yer alan yatağın üst yüzeyindeki kumaşın su itici apreye sahip olmasıdır. Bu özellik sayesinde, yatağınız ıslansa bile ıslaklığın iç yüzeye geçmesi engellenir.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
YIKANABİLİR PED
Fermuarlı pedi sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca bu pedi çamaşır makinesinde de yıkayabilirsiniz.

419 defa okundu

17 Şubat 2018 Saat : 7:05
Okunma 419

Yorum Yapabilirsiniz

Tavsiye Bağlantılar